×

Hakkımızda

2004 Yılında kurulmuş olan Hedef Kimya İth.İhr.San. ve Tic. Ltd. Şti. çatısı altında buluşturduğu Rhopoint Ins. (İngiltere), Neurtek Ins.(İspanya), Köhler-VLM GmbH (Almanya), Dispermill (Hollanda), GTI Inc.(Amerika), DJH Designs (Kanada), CHN Spec (Çin), Ineltec (İspanya), Innowep GmbH (Almanya), Neotec (Hollanda), Kakuhunter (Japonya), Suga (Japonya), Wallace Ins.(İngiltere), EU Wax (Almanya) ve Lamy Rheology (Fransa)  firmalarının ürünleri ve lokal yaptığı üretim işbirlikleri ile laboratuvar cihazları ve boya ham maddeleri temini konusunda; Otomotiv, boya, plastik, baskı ve seramik gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir.

Müşteri memnuniyetini esas alan ve satış sonrası hizmeti de sorumluluk kabul eden Hedef Kimya, siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek için konusunda deneyimli teknik ekibi ile sizelere hizmet vermektedir.

Ürünlerinizin performans, kalite, arge, renk ve korozyon dayanımı testlerinde ihtiyacınız olan en uygun ürünleri belirleyebilmek için lütfen bize ulaşınız.